Kompleksowa pielęgnacja ogrodów

...działamy z pasją

Odstraszacz kretów - Kretus

Jesteśmy producentem Stacjonarnego odstraszacza kretów Kretus-Polski Producent! Polski Produkt!!

Ogłaszamy Zakaz kopania kretom!

Jeżeli masz dość kopców na Twoim wypieszczonym trawniku! Jeżeli próbowałeś bezskutecznie różnych metod pozbycia się kretów! - koniec Twoich zmartwień jest bliski !!

(roczny koszt poboru prądu naszego odstraszacza  to około 5/10zł! tak  5/10zł! )

Jak pozbyć się kretów?

1. Kup nasz odstraszacz a nie będziesz się musiał nad tym dłużej zastanawiać !

Nasze odstraszacze - "Kretus" - wydają dźwięki o losowych częstotliwościach i w losowych odstępach czasu. Ponieważ krety polują głównie wykorzystując swój bardzo czuły słuch, dźwięki wydawane przez odstraszacz utrudniają im lokalizację dżdżownic i poczwarek będących jego pożywieniem.

Dźwięki pogrupowane są w 5 różnych programów odstraszania, zmienianych losowo. Dzięki temu, kret nie jest w stanie się przyzwyczaić do wydawanych przez niego dźwięków, a ponieważ utrudniają mu one polowanie - przenosi się w inne miejsce.

Kretus zasilany jest napięciem z zasilacza sieciowego 12V.  Pozwala to zaoszczędzić na kupnie i zmianach baterii. Nie trzeba go też celu wymiany baterii wykopywać. Ale to nie koniec zalet.

kretus

2. Dodatkowym atutem tego urządzenia

Są 2 profesjonalne głośniki 50 Watowe  i oczywiście wielokrotnie  większa moc (osłania do 5000m2 /40m promień koła).

Głośniki te, oprócz dużej mocy mają szerokie pasmo przenoszenia  co sprawia, że nie tłumią one dźwięków niskich ani wysokich. (marketowe odstraszacz mają jedynie mały bzyczek).

3. Ale to ciągle nie wszystkie zalety Kretus-a!

Dzięki doskonałej hermetyczności oraz braku konieczności wymiany baterii i zmian trybów pracy- można go zainstalować na stałe pod ziemią i pod ziemią poprowadzić do niego zasilanie. Oznacza to brak kabli i przedłużaczy leżących na trawniku! Czyli , nic nie stoi na przeszkodzie by normalnie korzystać z trawnika lub ogródka. Możemy bez obaw kosić trawę, przeprowadzać wertykulację, kopać w ogródku, uprawiać nasze ulubione sporty, bez obawy potknięcia się o leżący przedłużacz.

Większa moc urządzenia - to mniejsza ilość odstraszaczy niezbędna do przepłoszenia kretów z Twojego trawnika lub ogródka.

Oto co potraf procesor naszego Kretus-a

 • dźwięki narastające od 600 Hz do 20 kHz
 • dźwięki opadające od 20 kHz do 600 Hz
 • ultradźwięki od 20 kHz do 9 kHz (uwaga: ponieważ ultradźwięki są niesłyszalne, sekwencję dźwięków zaczyna i kończy pojedyncze piknięcie o częstotliwości 800Hz)
 • dźwięki opadające o niskich częstotliwościach z zakresu 800 Hz do 250 Hz ( dźwięki z tego zakresu najbardziej denerwują krety)
 • dźwięki a'la syrenka, (600 i 250 Hz)
 • Sercem urządzenia jest układ mikroprocesorowy, źródłem dźwięku 2 głośniki 50W
  (w urządzeniach konkurencyjnych źródłem dźwięku jest najczęściej prosty brzęczyk piezoelektryczny, monotonnie odzywający się przez kilka sekund na minutę)
mole
 • Po odegraniu wszystkich programów - następują 3 piknięcia i zaczyna pracować program właściwy.
 • W programie tym w/w programy są losowane i odtwarzane po 20 razy. Daje to zmianę programu co około 30 - 40 minut.
 • Czas wynika z różnej długości programów oraz losowej długości przerw między nimi (10 - 75 sekund).
 • posiada oszczędny tryb pracy
 • jest wodoszczelny – zakopujemy go ziemi w całości – przez co jest prawie niesłyszalny na powierzchni-u konkurencji niedość że odstraszacze są mało skuteczne to jeszcze straszliwie chałaśliwe na powierzchni co potrafi skutecznie psuć czas na działce.

Nasze urządzenie jest: humanitarne (jedynie przestrasza krety i gryzonie), nie jest uciążliwe dla domowników (w tym domowych pupili), ekolodiczne (nie zawiera żadnych substancji szkodliwych dla środowiska). Nie ma wpływu na inne urządzenia elektroniczne.

Uruchomienie i instalacja? Dziecinnie prosta!

Uruchomienie odstraszacza polega na dołączeniu przewodu zasilającego i podłączeniu zasilacza (zarówno zasilacz jak i przewód  dołączone są do kompletu).

Docelowy przewód powinien mieć długość równą odległości instalacji odstraszacza do gniazda sieciowego. Należy zakupić u nas odstraszacz z właściwą długością przewodu)

Następnie odstraszacz zakopujemy w całości na głębokości około 40 cm, najlepiej przy kopcu najdalej wysuniętym w głąb trawnika lub jeśli mamy mały trawnik - na jego środku.

Odstraszacz w ziemi umieszczamy w pozycji pionowej (kablem do góry) naklejką w stronę domu a tyłem w stronę kretów.

Ziemię wokół urządzenia ubijamy by lepiej przewodziła drgania. Przewód i złącze, również zakopujemy np. wzdłuż krawężnika - najlepiej dość głęboko , żeby ograniczyć odziaływanie na niego temperatury i by w przyszłości nie uszkodzić go np. szpadlem lub glebogryzarką.

Teraz urządzenie będzie dokuczać i przeszkadzać kretowi 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu – ograniczając mu znacznie możliwość żerowania i odpoczynku.

Odstraszacz przeszedł wiele testów, kret to wyjątkowo sprytne i uciążliwe osobniki. Mimo stosowania różnych metod pozbycia się ich ( karbid, nafta, naftalina, sierść psa, pułapki, opryski, tanie odstraszacze elektroniczne) krety po dwóch dniach wracają, odnawiają stare kopce i budowały nowe.

Po zainstalowaniu naszych odstraszaczy, kopce przestają się pojawiać i nareszcie jest spokój.

Krety po zainstalowaniu urządzenia starają się jeszcze walczyć ze źródłem dzwieku kopiąc jakiś czas -od 1 do 4 tygodni. Po tym okresie uciekają i już nie wracają.

Dane techniczne

Źródło dźwięku i wibracji: 2 x głośnik 50W

Sterowanie: Sterownik mikroprocesorowy

Tryb pracy: oszczędny (roczny koszt poboru prądu to około 5zł! tak  5zł! )

Ilość programów odstraszania: 5 programów: Co 30/40 minut (w przybliżeniu-jest losowa)

Wodoszczelność: TAK

Zasilanie: Zasilacz 12

Temperatura pracy: -10 / +40 °C

Temperatura przechowywania: -10 / +40

Walka z kretami, Sposób na kreta, Zwalczanie kretów, Skuteczny odstraszacz kretów, Kretus, Usuwanie kretów, Pozbywanie się kretów, Pewny sposób na krety, Deratyzacja kretów, Srodek na kreta, Rada na kreta, Rozwiązanie na kreta,Ogrodnik,Problem z kretem,Jak się pozbyc kreta z ogrodu,Pomocy kret,Problem z kretem,kretowiny,kretowiska,ratunku kret,ryje kret,karbit,świece na kreta,rada na kreta,czy kret jest pod ochroną,domowe sposoby na kreta,skuteczne zwalczanie kretów,ddd,ddd kretów, nornic,
Ogród,ogrody,ogrodnik,zakładanie ogrodów,urządzanie ogrodów,opieka nad ogrodem,prace w ogrodzie,pielęgnacja ogrodu,usługi ogrodnicze,pielęgnacja zieleni,tuje,tuje szmaragd,wysokie tuje,tuje tanio,tuje najtaniej,zakładanie trawników,wycinka drzew,koszenie nieużytków,wykaszanie nieużytków,twój ogród,firma twój ogród,Wisła,Ustroń,Brenna,Skoczów,Cieszyn,Dębowiec,Ochaby,Jastrzębie,Jastrzębie Zdrój,Bielsko,Bielsko Biala,Cisownica,Górki,Górki Wielkie,Górki Małe,ogrodnictwo,skuteczny odstraszacz kretów,kretus,usuwanie kretów,sposób na kreta,likwidacja kretów,zwalczanie kretów,problem z kretem,powiat cieszyński,antykret,odstraszacz na krety,odstraszający krety
Walka z nornicami,sposób na nornice,zwalczanie nornic,deratyzacja nornic,pozbywanie się nornic,kłopot z nornicami,środek na nornice,rozwiązanie na nornice,problem z nornicą,likwidacja nornic,rada na nornice,nornica w ogrodzie,jak zwalczyć nornice,jak zwalczyć kreta,naturalne metody na nornice,
śląskie
Będzin,Bielsko-Biała,Bieruń Lędziny,Blachownia,Bytom,Chorzów,Cieszyn,Czechowice-Dziedzice,Czeladź,Czerwionka-Leszczyny,Częstochowa,Dąbrowa Górnicza,Gliwice,Imielin,Jastrzębie Zdrój,Jaworzno,Kalety,Katowice,Kłobuck,Knurów,Koniecpol,Kozy,Krzepice,Lędziny,Lubliniec,Łaziska Górne,Łazy,Miasteczko Śląskie,Mikołów,Mysłowice,Myszków,Ogrodzieniec,Orzesze,Piekary,Śląskie,Sosnowiec,Poręba,Pszczyna,Pszów,Pyskowice,Racibórz,Radlin,Radzionków,Ruda,Śląska,Rybnik,Rydułtowy,Siemianowice,Śląskie,Siewierz,Skoczów,Sławków,Sosnowiec,Szczekociny,Szczyrk,Świętochłowice,Tarnowskie Góry,Toszek,Tychy,Ustroń,Wisła,Wodzisław Śląski,Wojkowice,Woźniki,Zabrze,Zawiercie,Żarki,Żory,Żywiec

Skoczów Wilamowice Oferta: Zakładanie ogrodów Wiślica Pielęgnacja ogrodów Wiślica Wycinka drzew Wiślica Zrębkowanie gałęzi Wiślica Cięcie żywopłotu Wiślica Przycinanie tuji Wiślica Wertykulacja trawy Wiślica Czyszczenie mycie dachów Wiślica Czyszczenie mycie kostki brukowej Wiślica Firma ogrodnicza Wiślica Usługi ogrodnicze Wiślica Ogrodnik Wiślica renowacja i pielęgnacja trawników Wiślica Zwalczanie likwidacja gazowanie kretów Wiślica Zakładanie ogrodów Kowale Pielęgnacja ogrodów Kowale Koszenie trawników Kowale Wertykulacja trawy Kowale Wycinka wycinanie drzew Kowale Czyszczenie mycie dachów Kowale Czyszczenie mycie kostki brukowej Kowale Cięcie żywopłotu Kowale Przycinanie tuji Kowale Firma ogrodnicza Kowale Usługi ogrodnicze Kowale Ogrodnik Kowale Renowacja i pielęgnacja trawników Kowale Zwalczanie likwidacja gazowanie kretów Kowale Zakładanie ogrodów Skoczów Pielęgnacja ogrodów Skoczów Wertykulacja trawy Skoczów Czyszczenie mycie dachów Skoczów Czyszczenie mycie kostki brukowej Skoczów Koszenie trawników Skoczów Wycinka wycinanie drzew Skoczów Cięcie żywopłotu Skoczów Przycinanie tuji Skoczów Firma ogrodnicza Skoczów Usługi ogrodnicze Skoczów Ogrodnik Skoczów Renowacja i pielęgnacja trawników Skoczów Zwalczanie likwidacja kretów gazowanie Skoczów Zakładanie ogrodów Pogorze Pielęgnacja ogrodów Pogórze Wertykulacja trawy Pogórze Czyszczenie mycie dachów Pogórze Czyszczenie mycie kostki brukowej Pogórze Koszenie trawników Pogórze Wycinka wycinanie drzew Pogórze Cięcie żywopłotu Pogórze Przycinanie tuji Pogórze Firma ogrodnicza Pogórze Usługi ogrodnicze Pogórze Ogrodnik Pogórze Renowacja i pielęgnacja trawników Pogórze Zwalczanie likwidacja kretów gazowanie Pogórze Zakładanie ogrodów Wilamowice Pielęgnacja ogrodów Wilamowice Wertykulacja trawy Wilamowice Koszenie trawników Wilamowice Wycinka wycinanie drzew Wilamowice Czyszczenie mycie kostki brukowej Wilamowice Czyszczenie mycie dachów Wilamowice Cięcie żywopłotu Wilamowice Przycinanie tuji Wilamowice Firma ogrodnicza Wilamowice Usługi ogrodnicze Wilamowice Ogrodnik Wilamowice Renowacja i pielęgnacja trawników Wilamowice Zwalczanie likwidacja kretów gazowanie Wilamowice Zakładanie ogrodów Iskrzyczyn Pielęgnacja ogrodów Iskrzyczyn Wertykulacja trawy Iskrzyczyn Koszenie trawników Iskrzyczyn Wycinka wycinanie drzew Iskrzyczyn Cięcie żywopłotu Iskrzyczyn Przycinanie tuji Iskrzyczyn Firma ogrodnicza Iskrzyczyn Usługi ogrodnicze Iskrzyczyn Ogrodnik Iskrzyczyn Prace ogrodowe Iskrzyczyn Czyszczenie mycie dachów Iskrzyczyn Czyszczenie mycie kostki brukowej Iskrzyczyn Renowacja i pielęgnacja trawników Iskrzyczyn Zwalczanie likwidacja kretów gazowanie Iskrzyczyn Zakładanie ogrodów Międzyświeć Pielęgnacja ogrodów Międzyświeć Wertykulacja trawy Międzyświeć Koszenie trawników Międzyświeć Wycinka wycinanie drzew Międzyświeć Cięcie żywopłotu Międzyświeć Przycinanie tuji Międzyświeć Firma ogrodnicza Międzyświeć Usługi ogrodnicze Międzyświeć Ogrodnik Międzyświeć Prace ogrodowe Międzyświeć Czyszczenie mycie dachów Międzyświeć Czyszczenie mycie kostki brukowej Międzyświeć Renowacja i pielęgnacja trawników Międzyświeć Zwalczanie likwidacja kretów gazowanie Międzyświeć Zakładanie ogrodów Pierściec Pielęgnacja ogrodów Pierściec Wertykulacja trawy Pierściec Koszenie trawników Pierściec Wycinka wycinanie drzew Pierściec Cięcie żywopłotu Pierściec Przycinanie tuji Pierściec Firma ogrodnicza Pierściec Usługi ogrodnicze Pierściec Ogrodnik Pierściec Prace ogrodowe Pierściec Czyszczenie mycie dachów Pierściec Czyszczenie mycie kostki brukowej Pierściec Renowacja i pielęgnacja trawników Pierściec Zwalczanie likwidacja kretów gazowanie Pierściec Zakładanie ogrodów Górki Wielkie Małe Pielęgnacja ogrodów Górki Wielkie Małe Wertykulacja trawy Górki Wielkie Małe Koszenie trawników Górki Wielkie Małe Wycinka wycinanie drzew Górki Wielkie Małe Cięcie żywopłotu Górki Wielkie Małe Przycinanie tuji Górki Wielkie Małe Firma ogrodnicza Górki Wielkie Małe Usługi ogrodnicze Górki Wielkie Małe Ogrodnik Górki Wielkie Małe Prace ogrodowe Górki Wielkie Małe Czyszczenie mycie dachów Skoczów Czyszczenie mycie kostki brukowej Górki Wielkie Małe Renowacja i pielęgnacja trawników Górki Wielkie Małe Zwalczanie likwidacja kretów gazowanie Górki Wielkie Małe Zakładanie ogrodów Brenna
Pielęgnacja ogrodów Brenna
Wertykulacja trawy Brenna
Koszenie trawników Brenna
Wycinka wycinanie drzew Brenna
Cięcie żywopłotu Brenna
Przycinanie tuji Brenna
Firma ogrodnicza Brenna
Usługi ogrodnicze Brenna
Ogrodnik Brenna
Prace ogrodowe Brenna
Czyszczenie mycie dachów Brenna
Czyszczenie mycie kostki brukowej Brenna
Renowacja i pielęgnacja trawników Brenna
Zwalczanie likwidacja kretów gazowanie Brenna Zakładanie ogrodów Ustroń
Wertykulacja trawy Ustroń
Pielęgnacja ogrodów Ustroń
Koszenie trawników Ustroń
Wycinka wycinanie drzew Ustroń
Cięcie żywopłotu Ustroń
Przycinanie tuji Ustroń
Firma ogrodnicza Ustroń
Usługi ogrodnicze Ustroń
Ogrodnik Ustroń
Prace ogrodowe Ustroń
Czyszczenie mycie dachów Ustroń
Czyszczenie mycie kostki brukowej Ustroń
Renowacja i pielęgnacja trawników Ustroń
Zwalczanie likwidacja kretów gazowanie Ustroń

Zakładanie ogrodów Wisła
Pielęgnacja ogrodów Wisła
Wertykulacja trawy Wisła
Koszenie trawników Wisła
Wycinka wycinanie drzew Wisła

Cięcie żywopłotu Wisła
Przycinanie tuji Wisła
Firma ogrodnicza Wisła
Usługi ogrodnicze Wisła
Ogrodnik Wisła
Prace ogrodowe Wisła
Czyszczenie mycie dachów Wisła
Czyszczenie mycie kostki brukowej Wisła
Renowacja i pielęgnacja trawników Wisła
Zwalczanie likwidacja kretów gazowanie Wisła Zakładanie ogrodów Bielsko Biała
Pielęgnacja ogrodów Bielsko Biała
Wertykulacja trawy Bielsko Biała
Koszenie trawników Bielsko Biała
Wycinka wycinanie drzew Bielsko Biała
Cięcie żywopłotu Bielsko biała
Przycinanie tuji Bielsko Biała
Firma ogrodnicza Bielsko Biała
Usługi ogrodnicze Bielsko Biała
Ogrodnik Bielsko Biała
Prace ogrodowe Bielsko Biała
Czyszczenie mycie dachów Bielsko Biała
Czyszczenie mycie kostki brukowej Bielsko Biała
Renowacja i pielęgnacja trawników Bielsko Biała
Zwalczanie likwidacja kretów gazowanie Bielsko Biała Zakładanie ogrodów Jaworze
Pielęgnacja ogrodów Jaworze
Wertykulacja trawy Jaworze
Koszenie trawników Jaworze
Wycinka wycinanie drzew Jaworze
Cięcie żywopłotu Jaworze
Przycinanie tuji Jaworze
Firma ogrodnicza Jaworze
Usługi ogrodnicze Jaworze
Ogrodnik Jaworze
Prace ogrodowe Jaworze
Czyszczenie mycie dachów Jaworze
Czyszczenie mycie kostki brukowej Jaworze
Renowacja i pielęgnacja trawników Jaworze
Zwalczanie likwidacja kretów gazowanie Jaworze Zakładanie ogrodów Chybie
Pielęgnacja ogrodów Chybie
Wertykulacja trawy Chybie
Koszenie trawników Chybie
Wycinka wycinanie drzew Chybie
Cięcie żywopłotu Chybie
Przycinanie tuji Chybie
Firma ogrodnicza Chybie
Usługi ogrodnicze Chybie
Ogrodnik Chybie
Prace ogrodowe Chybie
Czyszczenie mycie dachów Chybie
Czyszczenie mycie kostki brukowej Chybie
Renowacja i pielęgnacja trawników Chybie
Zwalczanie likwidacja kretów gazowanie Chybie Zakładanie ogrodów Grodziec
Pielęgnacja ogrodów Grodziec
Wertykulacja trawy Grodziec
Koszenie trawników Grodziec
Wycinka wycinanie drzew Grodziec
Cięcie żywopłotu Grodziec
Przycinanie tuji Grodziec
Firma ogrodnicza Grodziec
Usługi ogrodnicze Grodziec
Ogrodnik Grodziec
Prace ogrodowe Grodziec
Czyszczenie mycie dachów Grodziec
Czyszczenie mycie kostki brukowej Grodziec
Renowacja i pielęgnacja trawników Grodziec Zakładanie ogrodów Kiczyce
Pielęgnacja ogrodów Kiczyce
Wertykulacja trawy Kiczyce
Koszenie trawników Kiczyce
Wycinka wycinanie drzew Kiczyce
Cięcie żywopłotu Kiczyce
Przycinanie tuji Kiczyce
Firma ogrodnicza Kiczyce
Usługi ogrodnicze Kiczyce
Ogrodnik Kiczyce
Prace ogrodowe Kiczyce
Czyszczenie mycie dachów Kiczyce
Czyszczenie mycie kostki brukowej Kiczyce
Renowacja i pielęgnacja trawników Kiczyce
Zwalczanie likwidacja kretów gazowanie Kiczyce

Zakładanie ogrodów Kozakowice
Pielęgnacja ogrodów Kozakowice
Wertykulacja trawy Kozakowice
Koszenie trawników Kozakowice
Wycinka wycinanie drzew Kozakowice
Cięcie żywopłotu Kozakowice
Przycinanie tuji Kozakowice
Firma ogrodnicza Kozakowice
Usługi ogrodnicze Kozakowice
Ogrodnik Kozakowice
Prace ogrodowe Kozakowice
Czyszczenie mycie dachów Kozakowice
Czyszczenie mycie kostki brukowej Kozakowice
Renowacja i pielęgnacja trawników Kozakowice
Zwalczanie likwidacja kretów gazowanie Kozakowice

Zakładanie ogrodów Dębowiec
Pielęgnacja ogrodów Dębowiec
Wertykulacja trawy Dębowiec
Koszenie trawników Dębowiec
Wycinka wycinanie drzew Dębowiec
Cięcie żywopłotu Dębowiec
Przycinanie tuji Dębowiec
Firma ogrodnicza Dębowiec
Usługi ogrodnicze Dębowiec
Ogrodnik Dębowiec
Prace ogrodowe Dębowiec
Czyszczenie mycie dachów Dębowiec
Czyszczenie mycie kostki brukowej Dębowiec
Renowacja i pielęgnacja trawników Dębowiec
Zwalczanie likwidacja kretów gazowanie Dębowiec

Zakładanie ogrodów Ochaby
Wertykulacja trawy Ochaby
Koszenie trawników Ochaby
Wycinka wycinanie drzew Ochaby
Cięcie żywopłotu Ochaby
Przycinanie tuji Ochaby
Firma ogrodnicza Ochaby
Usługi ogrodnicze Ohaby
Ogrodnik Ochaby
Prace ogrodowe Ochaby
Czyszczenie mycie dachów Ochaby
Czyszczenie mycie kostki brukowej Ochaby
Renowacja i pielęgnacja trawników Ochaby
Zwalczanie likwidacja kretów gazowanie Ochaby

Zakładanie ogrodów Roztropice
Pielęgnacja ogrodów Roztropice
Wertykulacja trawy Roztropice
Koszenie trawników Roztropice
Wycinka wycinanie drzew Roztropice
Cięcie żywopłotu Roztropice
Przycinanie tuji Roztropice
Firma ogrodnicza Roztropice
Usługi ogrodnicze Roztropice
Ogrodnik Roztropice
Prace ogrodowe Roztropice
Czyszczenie mycie dachów Roztropice
Czyszczenie mycie kostki brukowej Roztropice
Renowacja i pielęgnacja trawników Roztropice
Zwalczanie likwidacja kretów gazowanie Roztropice

Zakładanie ogrodów Bładnice
Pielęgnacja ogrodów Bładnice
Wertykulacja trawy Bładnice
Koszenie trawników Bładnice
Wycinka wycinanie drzew Bładnice
Cięcie żywopłotu Bładnice
Przycinanie tuji Bładnice
Firma ogrodnicza Bladnice
Usługi ogrodnicze Bładnice
Ogrodnik Bładnice
Prace ogrodowe Bładnice
Czyszczenie mycie dachów Bładnice
Czyszczenie mycie kostki brukowej Bładnice
Renowacja i pielęgnacja trawników Bładnice
Zwalczanie likwidacja kretów gazowanie Bładnice

Zakładanie ogrodów Wieszczęta
Pielęgnacja ogrodów Wieszczęta
Wertykulacja trawy Wieszczęta
Koszenie trawników Wieszczęta
Wycinka wycinanie drzew Wieszczęta
Cięcie żywopłotu Wieszczęta
Przycinanie tuji Wieszczęta
Firma ogrodnicza Wieszczęta
Usługi ogrodnicze Wieszczęta
Ogrodnik Wieszczęta
Prace ogrodowe Wieszczęta
Czyszczenie mycie dachów Wieszczęta
Czyszczenie mycie kostki brukowej Wieszczęta
Renowacja i pielęgnacja trawników Wieszczęta
Zwalczanie likwidacja kretów gazowanie Wieszczęta

Zakładanie ogrodów Świętoszówka
Pielęgnacja ogrodów Świętoszówka
Wertykulacja trawy Świętoszówka
Koszenie trawników Świętoszówka
Wycinka wycinanie drzew Świętoszówka
Cięcie żywopłotu Świętoszówka
Przycinanie tuji Świętoszówka
Firma ogrodnicza Świętoszówka
Usługi ogrodnicze Świętoszówka
Ogrodnik Świętoszówka
Prace ogrodowe Świętoszówka
Czyszczenie mycie dachów Świętoszówka
Czyszczenie mycie kostki brukowej Świętoszówka
Renowacja i pielęgnacja trawników Świętoszówka
Zwalczanie likwidacja kretów gazowanie Świętoszówka


Zwalczanie kretów - galleria

Kontakt

mail: ogrodnikustron@wp.pl

tel: +48 519 392 917

  

Ustroń,Brenna,Wisła,Skoczów,Górki,Cieszyn,Bielsko Biała,Istebna,

Działamy na terenie całego powiatu cieszyńskiego oraz Bielsko Białej i okolicy.

Ta strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania